Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
Відображаються усі з 2 результатів
Безкаркасний модульний диван “Дакота” перлинний беж
40 455,00 ₴
| Вага | 86 кг |
|---|---|
| Розміри | 323 × 70 см |
| Висота, см | 70 |
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 86 |
| Колір | перлинний беж |
| Довжина, см | 323 |
| Форма | модульні |
Поворотне крісло “Тіно” сірий
10 575,00 ₴
| Вага | 23,9 кг |
|---|---|
| Розміри | 70 см |
| Висота, см | 70 |
| Складання | не потребує складання |
| Вага, кг | 23.9 |
| Колір | сірий |
| Характеристики | поворотні |














