Filter by price
Жорсткість
- 8 із 10 16
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 13–16 із 16
Ортопедичний матрац Belsonno Oro , 80х190
21 784,00 ₴| Розміри | 200 × 200 × 35 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Шар-дуо COMPO ELASTICO |
| Висота, см | 35 см |
| Жорсткість | 8 із 10 |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 200 кг |
| Гарантія | 60 місяців |
| Комфортність | 10 із 10 |
Ортопедичний матрац Belsonno Oro , 80х200
22 119,00 ₴| Розміри | 200 × 200 × 35 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Шар-дуо COMPO ELASTICO |
| Висота, см | 35 см |
| Жорсткість | 8 із 10 |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 200 кг |
| Гарантія | 60 місяців |
| Комфортність | 10 із 10 |
Ортопедичний матрац Belsonno Oro , 90х190
24 069,00 ₴| Розміри | 200 × 200 × 35 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Шар-дуо COMPO ELASTICO |
| Висота, см | 35 см |
| Жорсткість | 8 із 10 |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 200 кг |
| Гарантія | 60 місяців |
| Комфортність | 10 із 10 |
Ортопедичний матрац Belsonno Oro , 90х200
24 429,00 ₴| Розміри | 200 × 200 × 35 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Шар-дуо COMPO ELASTICO |
| Висота, см | 35 см |
| Жорсткість | 8 із 10 |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 200 кг |
| Гарантія | 60 місяців |
| Комфортність | 10 із 10 |














