Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 6 результатів
Стіл барний садовий “Ізола” ODBT-20 дріфтвуд грей + айворі
10 305,00 ₴| Вага | 15,50 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 см |
| Висота, см | 100 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбована оцинкована сталь + штучний ротанг |
| Вага, кг | 15.50 |
| Колір | дріфтвуд грей + айворі |
| Форма | круглі |
| Вид | нерозкладні |
| Діаметр, см | 70 |
Стілець S-120 капучино велюр
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 см |
| Висота, см | 100 |
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | капучино |
Стілець S-120 сірий велюр
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 см |
| Висота, см | 100 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | хромована сталь |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | сірий |
Стілець S-120 чорний велюр
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 см |
| Висота, см | 100 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | хромована сталь |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | чорний |
Стілець S-121 капучино велюр + чорний
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 см |
| Висота, см | 100 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | капучино |
Стілець S-121 сірий велюр + чорний
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 см |
| Висота, см | 100 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | сірий |














