Filter by price
Тип матраца
- Безпружинний 32
- Пружинний 128
Жорсткість
- 5/4 32
- 7 із 10 16
- Жорсткий (5) 128
- М'який (3-2) 16
- Середня (4) 112
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 301–304 із 304
Ортопедичний матрац Sleep&Fly Organic VERSO, 80х190
6 669,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 22 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Кокосова койра |
| Наповнювач №2 | Bio cocos |
| Наповнювач №3 | Bio fiber |
| Висота, см | Більше 22 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 150 кг |
| Тип матраца | Пружинний |
| Гарантія | 36 місяців |
Ортопедичний матрац Sleep&Fly Organic VERSO, 80х200
6 771,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 22 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Кокосова койра |
| Наповнювач №2 | Bio cocos |
| Наповнювач №3 | Bio fiber |
| Висота, см | Більше 22 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 150 кг |
| Тип матраца | Пружинний |
| Гарантія | 36 місяців |
Ортопедичний матрац Sleep&Fly Organic VERSO, 90х190
7 366,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 22 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Кокосова койра |
| Наповнювач №2 | Bio cocos |
| Наповнювач №3 | Bio fiber |
| Висота, см | Більше 22 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 150 кг |
| Тип матраца | Пружинний |
| Гарантія | 36 місяців |
Ортопедичний матрац Sleep&Fly Organic VERSO, 90х200
7 478,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 22 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Кокосова койра |
| Наповнювач №2 | Bio cocos |
| Наповнювач №3 | Bio fiber |
| Висота, см | Більше 22 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 150 кг |
| Тип матраца | Пружинний |
| Гарантія | 36 місяців |














