Filter by brand
- Flip 32
- In Style 17
- Matro-Roll-Topper 23
- Matroluxe 17
Filter by price
Тип матраца
- Двосторонній 89
Опція Зима/Літо
- Ні 89
Матеріал чохла
Єврокаркас
- Ні 55
Вага людини
- Без обмежень 23
- 110 кг 17
- До 100 кг 16
- до 120 кг 16
- До 150 кг 17
Висота матраца
Сегмент Матраца
Бренд
- Flip 32
- In Style 17
- Matro-Roll-Topper 23
- Matroluxe 17
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 13–16 із 16
Матрац топпер Flip Breeze/Бриз, Розмір матрацу (ШхД) 80×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 120 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Шар 1 | Organic Latex |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Memory Foam |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 6 см |
Матрац топпер Flip Breeze/Бриз, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 120 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Шар 1 | Organic Latex |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Memory Foam |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 6 см |
Матрац топпер Flip Breeze/Бриз, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 120 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Шар 1 | Organic Latex |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Memory Foam |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 6 см |
Матрац топпер Flip Breeze/Бриз, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 120 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Шар 1 | Organic Latex |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Memory Foam |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 6 см |














