Filter by brand
- Belgian technologies 15
- Low Cost 15
- Matroluxe 30
- RAFF 15
- Retreat 15
Filter by price
Тип матраца
- Двосторонній 122
Опція Зима/Літо
- Ні 105
Матеріал чохла
Висота матраца
Сегмент Матраца
- Класичні 122
Бренд
- Belgian technologies 15
- Low Cost 15
- Matroluxe 30
- RAFF 15
- Retreat 15
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 121–122 із 122
Матрац Міу/Miu, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 130 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч трикотаж глибокої прошивки |
| Шар 1 | Натуральний латекс |
| Шар 2 | Термоповсть |
| Шар 3 | Пружиний блок Lacoda Line |
| Шар 4 | Термоповсть |
| Шар 5 | Натуральний латекс |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 18 см |
Матрац Міу/Miu, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | До 130 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч трикотаж глибокої прошивки |
| Шар 1 | Натуральний латекс |
| Шар 2 | Термоповсть |
| Шар 3 | Пружиний блок Lacoda Line |
| Шар 4 | Термоповсть |
| Шар 5 | Натуральний латекс |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 18 см |














