розкладні
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by brand
- Мікс Меблі 13
Filter by price
Колір
- аврора голд 1
- айворі онікс 1
- айрон бронз 1
- айс грей 1
- айсберг 1
- б'янко аворіо 1
- б'янко карарра грей 2
- бардиліо лайт 2
- білий мармур 7
- вайт клауд 2
- венеція делікато 1
- вера грей 1
- вествуд 1
- голден вайт 1
- голден сенд 1
- грей травертін 1
- грей шторм 1
- гріджіо альпа 1
- гріджіо латте 1
- делікато беж 1
- делікато грей 1
- іджео беж 1
- інвізібл грей 1
- калакатта вінтаж 1
- калакатта голд 3
- калакатта крістал 1
- калакатта мармур 6
- каса вайт 3
- каса голд 1
- клауді грей 3
- крема делікато 1
- крема марфиль 1
- крема марфіль 3
- крема саббія 5
- лафаєт 1
- містік грей 2
- неро зебрано 1
- п'єр блек 1
- панда вайт 2
- патагонія 2
- петра грей 1
- ребекка грей 2
- римський травертін 2
- сахара 3
- сілвер рівер 1
- спайдер грей 1
- статуаріо анго 1
- суперіор вайт 1
- тайгер травертін 1
- торонто браун 1
- травертін 4
- фенді блю 1
- чорний онікс 4
ширина
- 700 1
Показано 73–84 із 105
Керамічний стіл Паріс TML-997-1 крема марфіль + бежевий
40 905,00 ₴
| Вага | 112,20 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 112.20 |
| Колір | крема марфиль |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Піно TML-1200 венеція делікато + капучино
28 125,00 ₴
| Вага | 94 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 94 |
| Колір | венеція делікато |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 180 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Піно TML-1200 патагонія + чорний
22 725,00 ₴
| Вага | 94 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 94 |
| Колір | патагонія |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 180 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Піно TML-1200-1 айсберг + білий
19 305,00 ₴
| Вага | 74 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 74 |
| Колір | айсберг |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Піно TML-1200-1 містік грей + капучино
23 805,00 ₴
| Вага | 74 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 74 |
| Колір | містік грей |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Піно TML-1200-1 п’єр блек + чорний
23 805,00 ₴
| Вага | 74 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 74 |
| Колір | п’єр блек |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Сієна TML-1240 римський траветрін + капучино
22 005,00 ₴
| Вага | 68 кг |
|---|---|
| Розміри | 135 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 68 |
| Колір | травертін |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 135 |
| Форма | круглі |
| Вид | розкладні |
| Діаметр, см | 135 |
Керамічний стіл Сорренто TML-1301 голден вайт + капучино
25 605,00 ₴
| Вага | 86 кг |
|---|---|
| Розміри | 130 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 86 |
| Колір | голден вайт |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 130 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Тіціано TML-1150 делікато грей + білий
25 605,00 ₴
| Вага | 93 кг |
|---|---|
| Розміри | 170 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 93 |
| Колір | делікато грей |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 170 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Тревізо TML-1350 сахара + бежевий
27 675,00 ₴
| Вага | 81 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 81 |
| Колір | сахара |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Тревізо TML-1350-1 калакатта вінтаж + бежевий
26 055,00 ₴
| Вага | 73 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 73 |
| Колір | калакатта вінтаж |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Феліче TML-1000 грей шторм + чорний
45 855,00 ₴
| Вага | 142 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 142 |
| Колір | грей шторм |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 160 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |














