Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 2 результатів
Крісло Парадіз HC-R18, чорний/ велюр аквамарин
3 237,00 ₴| Вага | 7,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 570 × 58 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 570 |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 7,3 кг |
| Колір Столешня | Гнутоклеєна фанера |
| Висота, см | 870 |
| Ширина, см | 480 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Крісло Парадіз HC-R18, чорний/велюр оливковий
3 237,00 ₴| Вага | 7,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 58 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 7,3 кг |
| Колір Столешня | Гнутоклеєна фанера |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |














