Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 4 результатів
Стіл КИПАРИС 120*80, білий/ білий мармур
4 992,00 ₴| Вага | 28,9 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 28,9 |
| Колір Столешня | Білий матовий мармур |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Білий |
Стіл КИПАРИС 120*80, білий/ сірий мармур
4 992,00 ₴| Вага | 28,9 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 28,9 |
| Колір Столешня | Сірий матовий мармур |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Білий |
Стіл КИПАРИС 120*80, чорний/ сірий мармур
4 992,00 ₴| Вага | 28,9 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 28,9 |
| Колір Столешня | Сірий матовий мармур |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл КИПАРИС 120*80, чорний/ чорний мармур
4 992,00 ₴| Вага | 28,9 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 28,9 |
| Колір Столешня | Чорний матовий мрамор |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |














