Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 2 результатів
Стіл Танго XS-1329 (120+70)
3 822,00 ₴
| Вага | 16 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 70 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 16 кг |
| Колір Столешня | МДФ кашироване бумагою |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний, порошкова покраска |
Стіл Торнадо, 120*70, чорний/MDF сірий бетон
4 927,00 ₴
| Вага | 16 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 70 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 16 кг |
| Колір Столешня | Cірий бетон |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний, порошкова покраска |














