Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 25–28 із 28
Матрац Caochu kokos ultra/Каучу кокос ультра, Розмір матрацу (ШхД) 80×190
22 085,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | 150 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч |
| Шар 1 | Latex натуральний зонированный |
| Шар 2 | Латексована кокосова койра |
| Шар 3 | Латекс натуральний зонований |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 21 см |
Матрац Caochu kokos ultra/Каучу кокос ультра, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
22 640,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | 150 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч |
| Шар 1 | Latex натуральний зонированный |
| Шар 2 | Латексована кокосова койра |
| Шар 3 | Латекс натуральний зонований |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 21 см |
Матрац Caochu kokos ultra/Каучу кокос ультра, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
24 537,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | 150 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч |
| Шар 1 | Latex натуральний зонированный |
| Шар 2 | Латексована кокосова койра |
| Шар 3 | Латекс натуральний зонований |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 21 см |
Матрац Caochu kokos ultra/Каучу кокос ультра, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
25 154,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | 150 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч |
| Шар 1 | Latex натуральний зонированный |
| Шар 2 | Латексована кокосова койра |
| Шар 3 | Латекс натуральний зонований |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 21 см |














