Filter by brand
- Belgian technologies 30
- Four red 30
- Yellow 30
Filter by price
Тип матраца
- Двосторонній 107
Матеріал чохла
Латекс
- Ні 45
Вага людини
Сегмент Матраца
- Класичні 107
Показано 61–62 із 62
Матрац Leeds/Лідс, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | До 140 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Air Foam HD |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 18 см |
Матрац Leeds/Лідс, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | До 140 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Air Foam HD |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 18 см |














