Filter by brand
- Butterfly 60
- ESSENCE 45
- King Mattresses 84
- Lacoda 15
- Matro-Roll-Topper 23
- Matroluxe 15
- Retreat 30
- Romance 124
- Yellow 15
Filter by price
Тип матраца
- Двосторонній 338
- Односторонній 73
Матеріал чохла
Єврокаркас
- Ні 114
- Да 16
- Посилений 105
- Посилений по периметру 15
- Так 117
Вага людини
Висота матраца
Сегмент Матраца
Бренд
- Butterfly 60
- ESSENCE 45
- King Mattresses 84
- Lacoda 15
- Matro-Roll-Topper 23
- Matroluxe 15
- Retreat 30
- Romance 124
- Yellow 15
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 409–411 із 411
Матрац топпер Extra Kokos Matro-Roll-Topper/Екстра кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
5 460,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Шар 1 | Інноваційна піна Oxigen Foam |
| Шар 2 | Захисний шар спанбонду |
| Шар 3 | Кокосова койра |
| Шар 4 | Спанбонд |
| Шар 5 | Інноваційна піна Oxigen Foam |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 6 см |
Матрац топпер Extra Kokos Matro-Roll-Topper/Екстра кокос, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
5 942,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Шар 1 | Інноваційна піна Oxigen Foam |
| Шар 2 | Захисний шар спанбонду |
| Шар 3 | Кокосова койра |
| Шар 4 | Спанбонд |
| Шар 5 | Інноваційна піна Oxigen Foam |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 6 см |
Матрац топпер Extra Kokos Matro-Roll-Topper/Екстра кокос, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
6 104,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Шар 1 | Інноваційна піна Oxigen Foam |
| Шар 2 | Захисний шар спанбонду |
| Шар 3 | Кокосова койра |
| Шар 4 | Спанбонд |
| Шар 5 | Інноваційна піна Oxigen Foam |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 6 см |














