Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 4 результатів
Барний стілець B-11 гавана
5 175,00 ₴| Вага | 9 кг |
|---|---|
| Розміри | 955-117,5 см |
| Висота, см | 95.5-117.5 |
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 9 |
| Колір | гавана |
Стілець поворотний R-63 капучино + чорний
4 455,00 ₴| Вага | 9 кг |
|---|---|
| Розміри | 84 см |
| Висота, см | 84 |
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 9 |
| Колір | капучино |
Стілець поворотний R-63 сірий + чорний
4 455,00 ₴| Вага | 9 кг |
|---|---|
| Розміри | 84 см |
| Висота, см | 84 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9 |
| Колір | сірий |
| Характеристики | поворотні, автоповорот на 180°, з підлокітниками |
Стілець поворотний R-63 чорний + чорний
4 455,00 ₴| Вага | 9 кг |
|---|---|
| Розміри | 84 см |
| Висота, см | 84 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9 |
| Колір | чорний |
| Характеристики | поворотні, автоповорот на 180°, з підлокітниками |














