Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 25–30 із 30
Стілець S-120 капучино велюр
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 см |
| Висота, см | 100 |
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | капучино |
Стілець S-120 сірий велюр
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 см |
| Висота, см | 100 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | хромована сталь |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | сірий |
Стілець S-120 чорний велюр
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 см |
| Висота, см | 100 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | хромована сталь |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | чорний |
Стілець S-121 капучино велюр + чорний
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 см |
| Висота, см | 100 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | капучино |
Стілець S-121 сірий велюр + чорний
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 см |
| Висота, см | 100 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | сірий |
Стілець садовий “Нолі” ODC-20 айворі + білий дуб
5 625,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Складання | не потребує складання |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | айворі + білий дуб |
| Вид | садові меблі |














