Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 1–12 із 30
Стілець M-45 капучино велюр + капучино
3 105,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 88,5 см |
| Висота, см | 88.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | капучино |
Стілець M-45 сірий велюр + чорний
3 105,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 88,5 см |
| Висота, см | 88.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | сірий |
Стілець N-45 капучино велюр
3 105,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 84 см |
| Висота, см | 84 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | капучино |
Стілець N-45 капучино велюр + дуб
2 655,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 84 см |
| Висота, см | 84 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | капучино |
Стілець N-45 сірий велюр
3 105,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 84 см |
| Висота, см | 84 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | сірий |
Стілець N-46 капучино велюр + чорний
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | капучино |
Стілець N-46 коричневий велюр + чорний
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | коричневий |
Стілець N-46 сірий велюр + чорний
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | сірий |
Стілець N-46 смарагдовий велюр + чорний
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | смарагдовий |
Стілець N-46 чорнильно-синій велюр + чорний
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | чорнильно-синій |
Стілець N-66-2 бежевий + капучино
1 305,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 95 см |
| Висота, см | 95 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | бежевий |
Стілець N-66-2 білий
1 305,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 95 см |
| Висота, см | 95 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | Білий |














