Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 7 результатів
Стілець N-54 капучино велюр + дуб
2 475,00 ₴| Вага | 6,05 кг |
|---|---|
| Розміри | 87,5 см |
| Висота, см | 87.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.05 |
| Колір | капучино |
Стілець N-54 капучино велюр + капучино
2 475,00 ₴| Вага | 6,05 кг |
|---|---|
| Розміри | 87,5 см |
| Висота, см | 87.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.05 |
| Колір | капучино |
Стілець N-54 латте велюр + білий
2 475,00 ₴| Вага | 6,05 кг |
|---|---|
| Розміри | 87,5 см |
| Висота, см | 87.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.05 |
| Колір | латте |
Стілець N-54 світло-сірий велюр + білий
2 475,00 ₴| Вага | 6,05 кг |
|---|---|
| Розміри | 87,5 см |
| Висота, см | 87.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.05 |
| Колір | світло-сірий |
Стілець N-54 темно-сірий велюр + сірий
2 475,00 ₴| Вага | 6,05 кг |
|---|---|
| Розміри | 87,5 см |
| Висота, см | 87.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.05 |
| Колір | темно-сірий |
Стілець N-54 темно-сірий велюр + чорний
2 475,00 ₴| Вага | 6,05 кг |
|---|---|
| Розміри | 87,5 см |
| Висота, см | 87.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.05 |
| Колір | темно-сірий |
Стілець N-54 чорний велюр + чорний
2 475,00 ₴| Вага | 6,05 кг |
|---|---|
| Розміри | 87,5 см |
| Висота, см | 87.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.05 |
| Колір | чорний |














