Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 3 результатів
Обідній керамічний стіл TM-110 білий мармур + білий
5 805,00 ₴
| Вага | 25,2 кг |
|---|---|
| Розміри | 60 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 25.2 |
| Колір | білий мармур |
| Ширина, см | 60 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | нерозкладні |
Обідній керамічний стіл TM-110 петра грей + сірий
4 725,00 ₴
| Вага | 25,2 кг |
|---|---|
| Розміри | 60 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 25.2 |
| Колір | петра грей |
| Ширина, см | 60 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | нерозкладні |
Обідній керамічний стіл TM-110 ребекка грей + сірий
4 725,00 ₴
| Вага | 25,2 кг |
|---|---|
| Розміри | 60 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 25.2 |
| Колір | ребекка грей |
| Ширина, см | 60 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | нерозкладні |














