Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 4 результатів
Безкаркасне крісло “Аляска” полярна ніч
6 705,00 ₴| Вага | 20 кг |
|---|---|
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 20 |
| Колір | полярна ніч |
| Форма | модульні |
Крісло “Памела” бізе
8 955,00 ₴| Вага | 20 кг |
|---|---|
| Розміри | 73 см |
| Висота, см | 73 |
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 20 |
| Колір | бізе |
Крісло “Памела” м’ятний
8 955,00 ₴| Вага | 20 кг |
|---|---|
| Розміри | 73 см |
| Висота, см | 73 |
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 20 |
| Колір | м’ятний |
Стіл садовий обідній “Парма” ODT-20 дріфтвуд грей + айворі
13 725,00 ₴| Вага | 20 кг |
|---|---|
| Розміри | 73 см |
| Висота, см | 73 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбована оцинкована сталь + штучний ротанг |
| Вага, кг | 20 |
| Колір | дріфтвуд грей + айворі |
| Вид | садові меблі |
| Діаметр, см | 100 |














