Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
Відображаються усі з 4 результатів
Керамічний стіл Еліо TML-990 крема делікато + чорний
39 825,00 ₴| Вага | 105,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 105.5 |
| Колір | крема делікато |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Олімпія TML-985 калакатта голд + чорний
39 825,00 ₴| Вага | 105,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 105.5 |
| Колір | калакатта голд |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Олімпія TML-985 каса голд + чорний
39 825,00 ₴| Вага | 105,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 105.5 |
| Колір | каса голд |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Олімпія TML-985 крема марфіль + бежевий
36 675,00 ₴| Вага | 105,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 105.5 |
| Колір | крема марфіль |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |














