Filter by price
Тип матраца
- Двосторонній 229
- Односторонній 15
Матеріал чохла
Латекс
- Ні 229
Сегмент Матраца
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 121–132 із 245
Матрац Orion/Оріон, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Soft Plus |
| Шар 1 | Pillowy Top Foam |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Organic Protection |
| Шар 4 | Ergonomic Spring System |
| Шар 5 | Organic Protection |
| Сегмент матраца | Матраци преміум класу |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 25 см |
| Шар 6 | Pillowy Top Foam |
| Шар 7 | Air Foam |
Матрац Orion/Оріон, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | Без обмежень |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Soft Plus |
| Шар 1 | Pillowy Top Foam |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Organic Protection |
| Шар 4 | Ergonomic Spring System |
| Шар 5 | Organic Protection |
| Сегмент матраца | Матраци преміум класу |
| Латекс | Ні |
| Висота матраца | 25 см |
| Шар 6 | Pillowy Top Foam |
| Шар 7 | Air Foam |
Матрац Rondo/Рондо, Розмір матрацу (ШхД) 120×190
8 655,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | до 120 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард прошитий синтепоном |
| Шар 1 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 17 см |
Матрац Rondo/Рондо, Розмір матрацу (ШхД) 120×200
8 873,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | до 120 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард прошитий синтепоном |
| Шар 1 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 17 см |
Матрац Rondo/Рондо, Розмір матрацу (ШхД) 140×190
9 953,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | до 120 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард прошитий синтепоном |
| Шар 1 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 17 см |
Матрац Rondo/Рондо, Розмір матрацу (ШхД) 140×200
10 204,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | до 120 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард прошитий синтепоном |
| Шар 1 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 17 см |
Матрац Rondo/Рондо, Розмір матрацу (ШхД) 150×190
10 500,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | до 120 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард прошитий синтепоном |
| Шар 1 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 17 см |
Матрац Rondo/Рондо, Розмір матрацу (ШхД) 150×200
10 765,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | до 120 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард прошитий синтепоном |
| Шар 1 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 17 см |
Матрац Rondo/Рондо, Розмір матрацу (ШхД) 160×190
11 130,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | до 120 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард прошитий синтепоном |
| Шар 1 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 17 см |
Матрац Rondo/Рондо, Розмір матрацу (ШхД) 160×200
11 410,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | до 120 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард прошитий синтепоном |
| Шар 1 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 17 см |
Матрац Rondo/Рондо, Розмір матрацу (ШхД) 180×190
12 576,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | до 120 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард прошитий синтепоном |
| Шар 1 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 17 см |
Матрац Rondo/Рондо, Розмір матрацу (ШхД) 180×200
12 894,00 ₴
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Ні |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | до 120 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард прошитий синтепоном |
| Шар 1 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 17 см |














