Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 85–90 із 90
Матрац Vise/Візе, Розмір матрацу (ШхД) 180×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 110 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 12 см |
Матрац Vise/Візе, Розмір матрацу (ШхД) 70×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 110 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 12 см |
Матрац Vise/Візе, Розмір матрацу (ШхД) 80×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 110 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 12 см |
Матрац Vise/Візе, Розмір матрацу (ШхД) 80×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 110 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 12 см |
Матрац Vise/Візе, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 110 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 12 см |
Матрац Vise/Візе, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Жорсткість | Середній |
| Вага людини | до 110 кг |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Air Foam |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Висота матраца | 12 см |














