Filter by price
Наповнення
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 61–72 із 96
Стілець Марс чорний/велюр мокрий пісок
1 482,00 ₴| Вага | 5,100 кг |
|---|---|
| Розміри | 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 5,100 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Марс чорний/велюр сірий
1 482,00 ₴| Вага | 5,100 кг |
|---|---|
| Розміри | 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 5,100 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Марс, чорний/ тканина сіра
1 482,00 ₴| Вага | 5,100 кг |
|---|---|
| Розміри | 490 × 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 490 |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 5,100 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 860 |
| Ширина, см | 430 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Ментос чорний/ велюр бежевий
1 807,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 42 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Ментос чорний/ велюр зелений
1 807,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 42 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Ментос чорний/ велюр синій
1 807,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 42 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Ментос чорний/ велюр сірий
1 807,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 42 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Ментос чорний/ велюр тобакко
1 807,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 42 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Ментос-G чорний/ тканина бежева
1 298,70 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 42 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Некст, білий/пудровий
1 807,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 44 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 5 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Білий |
Стілець Некст, чорний/велюр мокрий пісок
1 807,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 44 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 5 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Некст, чорний/велюр сірий
1 807,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 44 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 5 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |














