Filter by price
Наповнення
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 37–48 із 96
Стіл обідній ДЖАНГЛ Glass 120*80, скло
4 446,00 ₴| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 30 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 75 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Термодрук структури деревини на металі |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний |
| Колір | Натуральний |
Стіл Танго XS-1329 (120+70)
3 822,00 ₴| Вага | 16 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 70 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 16 кг |
| Колір Столешня | МДФ кашироване бумагою |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний, порошкова покраска |
Стіл Торнадо, 120*70, чорний/MDF сірий бетон
4 927,00 ₴| Вага | 16 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 70 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 16 кг |
| Колір Столешня | Cірий бетон |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний, порошкова покраска |
Стілець Авері білий/велюр сірий Bluvel-14
1 742,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 44 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Білий |
Стілець Авері чорний/велюр зелений Bluvel-78
1 742,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 44 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Авері чорний/велюр мокрий пісок Bluvel-40
1 742,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 44 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Айс, чорний/велюр сірий
1 235,00 ₴| Вага | 4 кг |
|---|---|
| Розміри | 41 × 98 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 98 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець БРЕДЛІ, чорний/ античний шоколад
2 002,00 ₴| Вага | 4,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 43 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 4,5 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець БРЕДЛІ, чорний/ графіт
2 002,00 ₴| Вага | 4,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 43 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 4,5 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Віллі чорний /велюр зелений
2 236,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 560 × 48 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 560 |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 6 кг |
| Висота, см | 890 |
| Ширина, см | 480 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Віллі чорний /велюр карі
2 236,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 48 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Віллі чорний/ велюр сірий
2 236,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 48 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |














