Filter by price
Наповнення
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 25–36 із 96
Стіл журнальний Кватро XS-3021, чорний
3 484,00 ₴| Вага | 22,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 60 × 45 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 45 см |
| Вага | 22,8 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло+матове скло |
| Матеріал ніжок | МДФ+метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний+хром |
Стіл КИПАРИС 120*80, білий/ білий мармур
4 992,00 ₴| Вага | 28,9 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 28,9 |
| Колір Столешня | Білий матовий мармур |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Білий |
Стіл КИПАРИС 120*80, білий/ сірий мармур
4 992,00 ₴| Вага | 28,9 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 28,9 |
| Колір Столешня | Сірий матовий мармур |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Білий |
Стіл КИПАРИС 120*80, чорний/ сірий мармур
4 992,00 ₴| Вага | 28,9 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 28,9 |
| Колір Столешня | Сірий матовий мармур |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл КИПАРИС 120*80, чорний/ чорний мармур
4 992,00 ₴| Вага | 28,9 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 28,9 |
| Колір Столешня | Чорний матовий мрамор |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл Лагуна, 120(+40)*80, чорний/штучний шпон MDF
11 596,00 ₴| Вага | 38 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 38 кг |
| Колір Столешня | під натуральну деревину |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл Метрополь, (160*90), чорний/штучний шпон MDF
7 696,00 ₴| Вага | 24 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 160 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 24 кг |
| Колір Столешня | під натуральну деревину |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл Нептун 110/140*75 білий/керам мармур
12 012,00 ₴| Вага | 55 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 55 кг |
| Колір Столешня | Білий |
| Матеріал ніжок | Дерево |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Білий |
Стіл обідній ВЕЗУВІЙ MDF 100*70, бетон сірий
4 147,00 ₴| Вага | 15,200 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 × 70 × 75 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 100 см |
| Висота: | 75 см |
| Вага | 15,200 кг |
| Колір Столешня | Cірий бетон |
| Довжина, см | 1000 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 700 |
| Матеріал ніжок | Дерево Бук+Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний+Білий |
| Колір | Натуральний+Білий |
Стіл обідній ВЕЗУВІЙ MDF 100*70, білий
4 147,00 ₴| Вага | 15,200 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 × 70 × 75 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 100 см |
| Висота: | 75 см |
| Вага | 15,200 кг |
| Колір Столешня | Білий |
| Довжина, см | 1000 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 700 |
| Матеріал ніжок | Дерево Бук+Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний+Білий |
| Колір | Натуральний+Білий |
Стіл обідній ВЕЗУВІЙ MDF 120*80, бетон сірий
4 446,00 ₴| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Cірий бетон |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 75 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Дерево Бук+Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний+Білий |
| Колір | Натуральний+Білий |
Стіл обідній ВЕЗУВІЙ MDF 120*80, білий
4 446,00 ₴| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Білий |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 75 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Дерево Бук+Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний+Білий |
| Колір | Натуральний+Білий |














