Filter by price
Наповнення
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 13–24 із 96
Стіл Венді XS-1025, 80/130*65, сірий (скло)
7 046,00 ₴| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 × 65 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 80 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 30 кг |
| Колір Столешня | Сірий |
| Довжина, см | 800 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 650 |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Сірий |
Стіл Венді XS-1025, 80/130*65, чорний (скло)
7 046,00 ₴| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 × 65 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 80 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 30 кг |
| Колір Столешня | Чорний |
| Довжина, см | 800 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 650 |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл Грейс XS-1262, (120*70), білий
3 666,00 ₴| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 70 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Білий |
Стіл Грейс XS-1262, (120*70), термодрук
3 666,00 ₴| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 70 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Довжина, см | 1200 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 700 |
| Матеріал ніжок | Метал з термодруком структури деревини |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний |
Стіл Грейс XS-1262, (120*70), чорний
3 666,00 ₴| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 700 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 70 см |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл Джин XS-1298, (D=100), білий
7 176,00 ₴| Вага | 29 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 × 75 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 100 см |
| Висота: | 75 см |
| Вага | 29 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Білий |
| Колір | Білий |
Стіл Джин XS-1298, (D=100), термодрук
7 176,00 ₴| Вага | 29 кг |
|---|---|
| Розміри | 1000 × 1000 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1000 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 29 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Довжина, см | 100 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 100 см |
| Матеріал ніжок | Метал з термодруком структури деревини |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний |
Стіл Етна 120(+40)*75 білий метал/базальт
7 202,00 ₴| Вага | 32 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 75 × 75 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 75 см |
| Вага | 32 |
| Колір Столешня | Базальт |
| Довжина, см | 1200 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 750 |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Білий |
Стіл Етна 120(+40)*75 білий метал/білий
7 202,00 ₴| Вага | 32 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 75 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 75 см |
| Вага | 32 |
| Колір Столешня | Білий |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Білий |
Стіл Ешлі XS-1263, (120*80), чорний/термодрук
4 212,00 ₴| Вага | 28 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 28 |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал+термодрук на металі |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний+натуральний |
Стіл журнальний Кватро XS-3021, білий
3 484,00 ₴| Вага | 22,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 60 × 45 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 45 см |
| Вага | 22,8 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло+матове скло |
| Матеріал ніжок | МДФ+метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Білий +хром |
Стіл журнальний Кватро XS-3021, термодрук
3 484,00 ₴| Вага | 22,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 60 × 45 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 45 см |
| Вага | 22,8 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло+матове скло |
| Матеріал ніжок | МДФ+метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний (структура дерева)+хром |














